به گزارش روابط عمومی موسسه آوای توحید، موسسه علمی تربیتی آوای توحید قم در نظر دارد دوره اعتباریات علامه طباطبایی بر اساس مقاله۶کتاب اصول فلسفه و روش رئالیسم را به صورت حضوری و مجازی برگزار کند؛ روابط عمومی موسسه آوای توحید در رابطه با ضرورت برگزاری دوره اعتباریات، چنین اظهار داشت که: « از گذشته‌های دور متفکران علم پژوه و انسان‌شناسان، این دغدغه را داشته‌اند که «باید» ها و «نباید» ها چه مبنایی دارند؟!؛ نباید دروغ گفت، نباید ربا داد، نباید در قبال جامعه بی‌تفاوت بود؛ باید راست گفت، باید از ربا پرهیز کرد، باید در انتخابات شرکت کرد. کدام درست است؟ باید یا نباید؟ چه رابطه‌ای بین «باید» و «هست» وجود دارد؟ بایدهای فقهی و اخلاقی از کجا منشأ گرفته و آغازیده می‌شوند؟گویا علامه طباطبائی ره در قامت یک ایدئولوگ و جامعه‌پرداز، «اعتباریات» را به عنوان بن‌سازه‌ی مهندسی فرهنگ و زیست‌جهان مفاهیم اجتماعی به ما و شما هدیه داده است.»

اعتباریات در حوزه مهندسی فرهنگی و تمدنی و زیست جهان مفاهیم اجتماعی بسیار کاربرد دارد؛ این دوره توسط استادحجت الاسلام دکتر برته (زید عزه) به صورت حضوری و مجازی همراه با اعطای گواهینامه معتبر برگزار می گردد.
شروع دوره از ۶ خرداد لغایت ۶شهریور یک شنبه ها ۱۷:۰۰ و سه شنبه ها ساعت ۱۶:۰۰ و همچنین نحوه ثبت نام ارسال عدد ۵ به شماره ۰۹۰۲۵۷۸۱۳۲۴ و یا ارسال پیام در ایتا به آیدی @ava122 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *