کتاب نکاحات استاد سمندری

بسم الله الرحمن الرحیم

مصاحبه با مسئول محترم موسسه آوای توحید

باسلام و احترام خدمت مدیریت محترم

شنیده شده که کتاب نکاحات در آفرینش چاپ و توزیع محول شده به موسسه اوای توحید؟

بسم الله الرحمن الرحیم

باعرض وسعادت خدمت شما و تمامی طالبان علم و عمل ماه بندگی وضیافت الهی بر همه شیعیان و حقیقت جویان مبارک باشد ماه رمضان ماه کسب معرفت و شکار الهی است این ماه ، ماه عاشقی با خدا است ان شا الله همه بتوانیم به حقیقت روزه که همان کشف محمدی صلوات الله علیه می باشد نایل شویم.

کتاب شریف نکاحات در افرینش که موضوعات آن حول محور مقام زن و همسرداری و نکاح انسان می باشد  از منظر عرفان حضرت استاد مورد بحث قرار داده است تعداد صفحات کتاب ۳۸۵ و قیمت روی جلد ۲۵ هزار تومان میباشد. کتاب نکاحات کتاب ببسیار عالی است برا افرادی که قصد ازدواج یا قصد زندگی به سبک اسلامی-توحیدی دارند . توصیه اکید بر این است که حداقل برای یکبار هم که شده این کتاب خوانده شود نوید بر این داریم که تحولی اساسی و بنیانی در رفتار و منش زندگی ایجاد می شود ان شا الله.

حجت الاسلام حیدری افزودند :
توفیق که امسال نصیب موسسه آوای توحید شد این بود که کتاب شریف حضرت استاد معظم مهدی سمندری به همت و همکاری مسئولین محترم موسسه  چاپ شد.

در همین راستا توزیع و  پخش کتاب  را موسسه برعهده گرفت. و عزیزان و طالبان این کتاب شریف می توانند از طریق فضای مجازی یا حضوری این کتاب را خریداری نمایند با تشکر از شما و همه عزیزانی که که فضای گفتگو و مصاحبه را فراهم نمدند والسلام علیکم و رحمه الله.

پل ارتباطی چهت خرید کتاب:
حضوری: قم میدان سپاه بطرف ریل راه اهن منتهی ریل سمت راست ساختمان حقانی موسسه آوای توحید

مجازی : در پیامرسان ملی ایتا https://eitaa.com/katabava

8 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *